Filo Yönetimi

Ticari Lastikler ve Yol Dışı Lastikler iş birimlerimizde; geniş ürün gamı ve 360° hizmetlerimiz ile sektörün en uzman ve kesintisiz çözüm üreten servis şirketiyiz.

Ticari Lastikler iş birimimizde; 1991 yılında başlattığımız kilometre kontratlı hizmet paketlerimizi kamyon filo yönetim sistemi olarak geliştirerek, Fleet Master adını verdiğimiz dijital platformda sürdürüyoruz.

Yol Dışı Lastikler iş birimimizde; 25 yıldır, geniş marka portföyümüz ve sektörün en uzman kadrosuyla iş makinesi, zirai, endüstriyel lastikler kategorilerinde ise her zaman müşterilerimizin yanında operasyonlarına değer katıyoruz.

e7f7328f-740d-4d8b-8b1f-3fa8535bb622_ticari-lastikler.jpg

 - çözüm kapak fotoğrafı
Ticari Lastikler
2be283b1-88ea-4a2f-9cb5-6c3274227e68_yol-disi.jpg - çözüm kapak fotoğrafı
Yol Dışı
Ticari Lastikler :

Lojistik hizmet veren filo müşterilerimiz için özel tasarladığımız lastik tedariki, yol yardım, kesintisiz operasyon desteği, kaplama ve dijital filo çözümü yazılımından oluşan 360° hizmet paketlerimiz ile; müşterilerimizin operasyonlarına en güncel teknolojiler ile değer katıyoruz.

LastikPark - çözüm kapak fotoğrafı
FLEET MASTER

Tatko Lastik olarak 30 yılı aşkın süredir sahadan aldığımız geri bildirimler ve ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiğimiz profesyonel filo yönetim hizmetlerimizi, Fleet Master çatısı altında bir araya getirdik.

Yeni servis ve hizmetler eklemeye devam ettiğimiz 360° hizmet paketimiz Fleet Master ile ticari araçlara, dijital filo çözümü yazılımı üzerinden ölçme ve raporlama, teknik eğitim ve danışmanlık desteği, yeni lastik/akü/jant gibi ürünlerin tedariki, ekipman ve sarf malzeme tedariki, lastik yenileme ve tamir hizmeti, kademe kurulumu, personel desteği, 7/24 yurt içi ve yurt dışı yol yardım hizmeti, yerinde ve servis noktasında hizmet sunuyoruz.

LastikPark - çözüm kapak fotoğrafı
LASTİK YENİLEME

Tatko, Türkiye’de yeni lastik üretimi henüz başlamamışken, ülkemizdeki lastik ihtiyacını karşılayabilmek adına lastik yenileme tesisini 1954 yılında, şuanda Mecidiyeköy’deki Astoria alışveriş merkezinin olduğu yere kurmuştur.

O dönemin en ileri teknolojisi olan sıcak kaplama ile başlayan üretim serüveni, 1990’lı yıllarda yeni gelişen soğuk kaplama ve orbit kaplama teknolojileri ile devam etmiştir. Bugün yılda 30.000 adetin üzerinde kamyon lastiği, 4.000’in üzerinde iş makinası lastiği yenilemesi ile Tatko, Türkiye'de lastik yenileme işlemini gerçekleştiren en eski ve en büyük firma konumundadır ve liderliğini gelişen teknolojiyi takip ederek sürdürmektedir.

LastikPark - çözüm kapak fotoğrafı
KAUÇUK VE SARF MALZEMELER

Tatko Lastik olarak, Rema Tip Top, Kraiburg, Vipal, T-Max, Ruzi, B&J, Eha, Vamshi, Maxrubber, Wınntec gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörüyüz. 

Kauçuk ve Sarf Malzemeler departmanımız, geniş ürün ve marka yelpazesi ile 150’ye yakın lastik kaplama ürün tesisine ve 3000’in üzerinde lastik servis ve tamir noktasına tedarik sağlamaktadır.

Lastik kaplama fabrikalarına kaplama sırt kauçuğu, dolgu ve sement gibi malzemeler tedarik edilirken, lastik servis ve tamir noktalarına solüsyon, balans ağırlığı, hava ve el aleti gibi malzeme tedariki sağlanmaktadır.

Yol Dışı :

1998 yılında Yol Dışı Lastik ürün gamı (iş makinesi, back-hoe loader, forklift, zirai, römork vb.) ve kaplama hizmeti ile yola çıkan “Tatko Yol Dışı İş Birimi” bugün sektöründe benzeri olmayan bir servis paketiyle yıllar içinde uzmanlığını yazılım paketine dönüştürmüştür.

LastikPark - çözüm kapak fotoğrafı
OTREXPERT

Türkiye’nin önde gelen projelerinin en zorlu şartlarındaki şantiyelerinde teknik servis verme becerisi (yerinde sökme-takma, hava ve diş derinliği kontrolleri, yerinde tamir hizmeti vb.), En küçüğü 400 kg, en büyüğü 3 tonu bulan iş makinası lastiklerinin dev kamyonlarla Türkiye’nin her yerindeki şantiyeye lojistik hizmetini sağlayabilme, OtrXpert olarak ana hedefimiz, sunduğumuz entegre hizmet paketi sayesinde müşterilerimizin saat başı maliyetini düşürmek ve işlerini kolaylaştırmaktır.

LastikPark - çözüm kapak fotoğrafı
MARKA PORTFÖYÜMÜZ

İş birliği yaptığımız; Michelin, Goodyear, Continental, BKT, Mitas, Trelleborg ve kendi markamız olan Tatko markalı iş makinesi, back-hoe loader, forklift, zirai ve römorktan oluşan geniç marka ve ürün portföyümüz ile yol dışı lastikleri sektöründe 25 yıldır kesintisiz hizmet veriyoruz.