Dağıtım Kanalı
Yönetimi

"Aradığınız Tüm Markalar Burada" sloganıyla LastikPark ile başlayan öncü çok markalı perakende lastik zinciri oluşturma konseptimizi çoklu kanal uygulamalarımız ile HerLastik, LastikVS, Lastik Ustam, Point-S ile çeşitlendirerek 750 noktaya varan tabelalı bir eko sistemiyiz.

LastikPark

LastikPark; dünya markalarını bir çatı altında sunan, Türkiye’nin en büyük çok markalı lastik perakende zincir markasıdır. Türkiye’nin 81 ilinde 500’ün üzerinde bayisiyle ve “Aradığınız Tüm Markalar Burada” sloganıyla “çok markalı lastikçilik” konseptinde hizmet vermektedir.

HerLastik

"HerLastik Sana Uyar" dediğimiz yeni sloganımızla, çok markalı perakendeciliği her geçen gün daha fazla tüketiciyle buluşturuyoruz.

LastikVS

"Konu Lastikse, Çözüm LastikVs” diyerek yeni LastikVS noktalarımız ile her geçen gün büyüyoruz.

LastikPark
Performans

Günümüzde tüketicilerin değişen lastik ihtiyaçlarına her zaman karşılık veren LastikPark, üst segment araç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılıksız bırakmadı.

HerLastik
Performans

Gelişmiş performans lastikleri ürün gamıyla, HerLastik Performans yeni konseptimiz ile tükecilerin yanındayız.

LastikVs
Performans

Gelişmiş performans lastikleri ürün gamıyla, LastikVs Performans yeni konseptimiz ile tükecilerin yanındayız.

PointS

Avrupa’nın en büyük çok markalı perakende lideri Point-S ile yaptığımız anlaşma ile Türkiye’deki tek ve yetkili temsilcisi olarak yeni noktalarda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Lastik Ustam

LastikUstam markamız ile Türkiye’nin ihtiyaç olan noktalarında tabela yatırımımıza devam ediyoruz.