İŞ MODELLERİMİZ

600’e varan çalışanımız, iş ortaklarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte, ülkemize ve sektörümüze sürdürülebilir değerler katarak, çevik çözümler ile kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Dağıtım Kanalı Yönetimi
"Aradığınız Tüm Markalar Burada" sloganıyla 2010 yılında LastikPark ile başlayan öncü çok markalı perakende lastik zinciri konseptimizi; çoklu kanal uygulamalarımız HerLastik, Lastik Ustam, Point-S ile çeşitlendirdik. 850 noktaya ulaştık.
Lojistik Operasyonlarımız
Dilovası Merkez Lastik Üssümüz, 2022 yılında devreye aldığımız Ankara Merkez Depomuzla birlikte 3 ana dağıtım merkezimiz ve tüm Türkiye’ye yayılmış 17 bölge depomuzla kesintisiz lojistik operasyon hizmeti veriyoruz.
Filo Yönetimi
Ticari Lastikler ve Yol Dışı Lastikler iş birimlerimizde; geniş ürün gamı ve 360° hizmetlerimiz ile sektörün en uzman ve kesintisiz çözüm üreten servis şirketiyiz.Ticari Lastikler iş birimimizde; 1991 yılında başlattığımız kilometre kontratlı hizmet paketlerimizi kamyon filo yönetim sistemi olarak geliştirerek, Fleet Master adını verdiğimiz dijital platformda sürdürüyoruz.Yol Dışı Lastikler iş birimimizde; 25 yıldır, geniş marka portföyümüz ve sektörün en uzman kadrosuyla iş makinesi, zirai, endüstriyel lastikler kategorilerinde ise her zaman müşterilerimizin yanında operasyonlarına değer katıyoruz.
İhracat Operasyonlarımız
ÜRÜN GRUPLARI
Yurt Dışı Operasyonlarımız
96 yıllık lastik tecrübemizi ülkemizde uyguladığımız yeni çözümler ve iş modelleri ile geliştirirken, bu deneyimimizi yurt dışında da devam ettirerek genişletiyoruz.