TATKO’LU OLMAK

Tatko olarak 96 yıldır ortaya koyduğumuz yenilikçi çözümlerle Türk Lastik sektörüne değer katıyor, sektörün gelişimine öncülük ediyoruz.

600'e yakın çalışanımız, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 750 bayimiz ve sayısız iş ortağımızla lastik sektörüne farklılık katıyoruz.

Kurum kültürümüzü oluşturan değerlerimizin, bu uzun yoldaki başarımızın pusulası olduğuna inanıyor, "En Değerli Varlığımız İnsan Kaynağımız" yaklaşımımızı insan kaynakları politikamızın temelinde tutuyoruz. Şirketimizin organizasyon yapısının; stratejik plan ve hedefler doğrultusunda çevik ve yeni nesil İK politikalarıyla dinamik tutulması en büyük önceliğimiz. Şirketimiz değerlerine ve kurum kültürümüze uyum sağlayabilecek yetenekleri bünyemize kazandırmayı amaçlıyoruz.

TATKO’DA HAYAT
TATKO’DA KARİYER
FIRSATLARI
Açık pozisyonlarımıza LinkedIn ve Kariyer.net üzerinden başvurabilirsiniz. 

Çalışan adayı aydınlatma metnimiz için tıklayınız.
TATKO’LU OLANLAR

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s

Muhammed Doğanyiğit Grafik Tasarımcı