TATKO’LU OLMAK

Tatko olarak lastik sektöründe 90 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyoruz.

Sektörün dinamiklerini ve yeniliklerini takip ederken insan kaynakları olarak değişimin ve yeniliğin öncüsü olmaya çalışıyoruz. Kurum kültürümüzü yaratan değerlerimizin, bu uzun yoldaki başarımızın pusulası olduğuna inanıyoruz.

İnsan Kaynakları politikamızın temelini "En Değerli Varlığımız İnsan Kaynağımız" yaklaşımı oluşturuyor. Şirketimizin organizasyon yapısının, stratejik planlar ve hedefler doğrultusunda dinamik tutulması ve rekabete hazır olmasını sağlamak için özen gösteriyoruz. Bu kapsamda şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uyum sağlayabilecek proaktif yetenekleri bünyemize kazandırmaya çalışıyoruz. 2022 yılı itibariyle 500+ çalışanımız Türkiye’nin dört bir yanında 700+ bayimiz ve sayısız iş ortağımızla lastik sektöründe yenilikçi çözümlerle katkı sunmaya devam edeceğiz.

TATKO’DA HAYAT
TATKO’DA KARİYER
FIRSATLARI
Açık pozisyonlarımıza kariyer imkanlarımız bölümünden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mevcut ilanlar içerisinde tecrübenize ve beklentilerinize uygun açık bir pozisyon yok ise insankaynaklari@tatko1927.com adresine özgeçmişinizi yönlendirebilirsiniz.
TATKO’LU OLANLAR

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s

Muhammed Doğanyiğit Grafik Tasarımcı