96 YILLIK TARİHİMİZ İLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
DEĞER BİLİR DEĞER KATAR

Tatko olarak 96. yılımızı kutluyoruz.

Geride bıraktığımız ve bir asra yaklaşan lastik yolculuğumuzda önceliğimiz tüm paydaşlarımıza değer katmak, sektöre yön veren çözümler oluşturarak iz bırakmak oldu.

Çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte ürettiğimiz sürdürülebilir ve inovatif çözümler sayesinde lastik pazarına ilham olmaya devam ediyoruz.

Binek, ticari ve yol dışı lastiklerinden oluşan geniş ürün gamımız, dağıtım kanalı yönetimimizde bulunan LastikPark, HerLastik, LastikVS, LastikUstam ve Point-S markalı tabelalarımız ile Türkiye’nin 81 ilinde 750 noktada hizmet veren en geniş bağımsız çok markalı perakende lastik zinciriyiz.

Filo yönetimi çözümlerimizde ticari lastikler ve yol dışı lastikler için geliştirdiğimiz geniş servis ağı hizmetimiz, 7/24 müşteri hizmetleri operasyonumuz, kilometre kontratlı yerinde hizmet politikamız, yenileme tesislerimizde yürüttüğümüz kaplama operasyonumuz ile tüm Türkiye’de kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

TATKO LASTİK

MİSYONUMUZ
Tüm Türkiye’ye yayılan satış dağıtım ağı, lastik lojistik hizmeti ve sürdürülebilir lastik kaplama tesisleri ile faaliyet göstermektedir. İş modeli çerçevesinde tedarik zincirinin en başından en sonuna kadar kullanılan süreçlerin ve işlenen bilgilerin altyapısını sağlayan BGYS kapsamı dahilindeki birimlerde...