95 YILLIK TARİHİMİZ İLE HER ZAMAN YANINIZDAYIZ
DEĞER BİLİR DEĞER KATAR

Tatko olarak 95. yılımızı kutluyoruz.

Geride bıraktığımız ve bir asra yaklaşan lastik yolculuğumuzda önceliğimiz tüm paydaşlarımıza değer katmak ve sektöre yön veren çözümler oluşturarak
iz bırakmak oldu.

600’e yaklaşan çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla birlikte sürdürülebilir çözümler üreterek küresel lastik pazarına ilham ve inovasyonla değer katıyoruz.

Binek, ticari ve yoldışı lastiklerinden oluşan geniş ürün gamımız ile dağıtım kanalı yönetimimizde LastikPark, HerLastik, LastikVS, LastikUstam ve Point-S markalı tabelalarımız ile Türkiye’de 81 ilde 700’den fazla noktayla en geniş bağımsız çok markalı perakende lastik zinciriyiz.

Filo yönetimi çözümlerimizde ticari lastikler ve yol dışı lastikler için geliştirdiğimiz geniş servis ağı hizmetimiz, 7/24 müşteri hizmetleri operasyonumuz, kilometre kontratlı yerinde hizmet politikamız, yenileme tesislerimizde yürüttüğümüz kaplama operasyonumuz ile tüm Türkiye’de 30 yıldan fazla bir süredir kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Bir asra yaklaşan lastik yolculuğumuz ile çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

TATKO LASTİK
MİSYONUMUZ
Amacımız; Lastik sektörüne yön veren ve farklılıklar katan iş modelleri ve çözümler oluşturarak, başta çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza şeffaf, etik değerlere sadık ve sürdürülebilir bir şekilde değer katmak, sektörünün sevilen, en yenilikçi ve her alanda lider şirketi olmaktır.