HerLastik Markamız 10. Yılını Kutluyor

"Her Marka Lastik, Her Araca Lastik, Her Fiyata Lastik" vizyonuyla yola çıkan ve çok markalı lastik perakendeciliğine yeni bir soluk getiren Tatko Lastik’in perakende markası HerLastik 10. Yılını kutluyor.

"Her Marka Lastik, Her Araca Lastik, Her Fiyata Lastik" vizyonuyla 2013 yılında yola çıkan ve Türkiye'nin çok markalı lastik perakendeciliğine yeni bir soluk getiren Tatko Lastik’in perakende markası HerLastik 10. yılını kutluyor. 10 yıl içerisinde 200'den fazla mağaza sayısına ulaşarak çok markalı lastik perakendeciliğinin önde gelen firmalarından biri haline gelen HerLastik; Türkiye'nin en yaygın bayi zincirlerinden biri olma hedefiyle Türkiye genelinde 400 bayiye ulaşmayı amaçlıyor.

Tatko Lastik Dağıtım Kanalı Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Şener, 10. yılını doldurmanın sevinci ve gururunu yaşadıklarını ifade ederek; “Yenilenen marka imajımız, üst düzey bayilerimiz ve üstün hizmet kalitemiz sayesinde HerLastik olarak lastik sektöründe 10 yıl içerisinde tercih edilen marka haline geldik. Bundan sonraki hedefimiz 10 yılda başardıklarımızı bir adım daha öteye götürmek; markamıza yatırım yaparak müşteri memnuniyeti için yenilikçi hizmetlere öncülük etmek, tüketicilerin ihtiyaçlarına göre en uygun kanal yapısı ve çok markalı perakende konsepti ile Türkiye'de hızlı şekilde büyümeye devam etmek” dedi.